„ISRIKUZ. Pogodne przywództwo”: o książce Bernarda

Wiadomość dla Czytelników książki ISRIKUZ: jeśli trafiłeś na tę stronę w poszukiwaniu, wspomnianych w książce, narzędzi ISRIKUZ w formacie PDF to napisz na adres pdf{AT}fruga.net a pocztą zwrotną prześlemy Ci plik PDF (oczywiście w adresie mailowym zastąp {AT} małpką @).ISRIKUZ Pogodne przywództwo to pakiet przetrwaniowy XXI wieku. Skutecznie pokierujesz swoim życiem, biznesem i zespołem, gdy opanujesz siedem filarów ISRIKUZ: niezależność, prostotę, regenerację, beznamiętność, życzliwość, zrozumienie i werwę.

ISRIKUZ jest dla każdego, kto chce odważnie dzierżyć kierownicę w pojeździe swojego życia. Ta innowacyjna powieść biznesowa przeniesie cię do Australii, USA, Malezji, Szwajcarii, Chin, RPA i Indii, by odkryć, że najpiękniejsza podróż to ta, do własnego wnętrza. Będziesz towarzyszyć bohaterom powieści, ale też dostaniesz dla siebie konkretne narzędzia biznesowe i ćwiczenia do samodzielnego wykonania.

Pogodne przywództwo jest umiejętnością dostępną dla każdego, kto jest gotów do pracy nad sobą. Ta książka mówi, jak to zrobić.

Bernard Fruga jest uznanym doradcą szefów, których organizacje przechodzą zmiany. Jego wideoblog 1-minutowy Fruga www.fruga.net to mistrzostwo kwintesencji zarządzania. Na karty książki przelał swoje doświadczenia, a przygody książkowego doradcy-nomady Angelo Isrikuza chwilami bardzo przypominają epizody z biografii autora.

ar_201504mp3Posłuchaj rozmowy, jaką Grzegorz Turniak przeprowadził z Bernardem Frugą, w której autor odsłania kulisy powstania książki.

Top